25
Mart
2017
Cumartesi
15:34:56
Giri㡹fam Yap S˵llanᮬara Ekle Sitemizi Tavsiye Edin RSS


Uzman Görüşü

Prof.Dr. Nejat Narlı
Çocuk Hastalıkları
ÇOĞUL GEBELİK

Op. Dr. Ahmet Kahraman
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Abdominoplasti

Dt. Ahmet Kerküklü
Diş Hekimi
Çocukta Ağız ve Diş Bakımı

Yrd.Doç.Dr. İlkim Çıtak Karakaya
Fizyoterapist
Gebelikte Bel ve Sırt Ağrıları

Pedagog Nil Tuncalı

Bir Kadın ve İki Erkek

Uzman Dr. Şule Sümbül
Psikiyatr
ÖZGÜVENLİ ÇOCUKLAR

Prof.Dr. Yaşare Arnas
Okul Öncesi Eğitim
İkizlere ve İkiz Annelerine Merhaba
Üye Olmak İstiyorum


Üyeliğinizi gerçekleştirmek için kuralları kabul etmeniz gerekli.

SİTE KULLANIM KURALLARI

Bu site çoğul bebek sahibi ailelere için çocuk ve aile sağlığı konularında bilgilendirmek, paylaşım ve dayanışma ortamı sağlamak ve bu sayede özellikle ikiz ve üçz annelerinin yaşamını daha kolay hale getirmek, annelere tanışma ve kaynaşma, dayanışma ortamı sağlamak amacıyla kurulmuştur.

www.ikizanneleri.net sitesinde verilen bilgiler, yorumlar ve haberler tedavi amaçlı olarak kullanılamaz ve kullanımından kaynaklanan sonuçlardan site ve yazı sahipleri sorumlu tutulamaz.

Site içerisindeki yorum, üyelerin yazılarını yazabilecekleri bölümlerdeki yazılar kesinlikle dini, siyasi , üyeleri ve toplumu hedef alacak şekilde sakıncalı içerikli olamaz.

Herkesin kişilik haklarına ve inançlarına saygılı olunması gerekmektedir. Dini, siyasi içerikli ve diğer üyelere yönelik çirkin sözler taşıyan yazılar tespit edildiğinde derhal silinecek ve yazanların siteyi kullanmaları engellenebilecektir. (ikizanneleri.net)

ikizanneleri.net Sitesinden Uyarı.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, uzman ve danışman görüşlerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site, site sahibi ve yazarları sorumlu tutulamaz.

www.ikizanneleri.net Sitesi Kullanım Kuralları ve Telif Hakları

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan www.ikizanneleri.net sitesinin kullanım kurallarını ve telif haklarını içeren metni okumanız gerekmektedir.

Bu siteye üye veya konuk olarak giriş yaptığınızda ve bu site dahilinde sitemizi kullanmaya başladığınızda bu şartları tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

SİTE GENEL KURALLARI VE HUKUKİ ŞARTLAR

Bu site genelde ikiz üçüz çocuk ve ikiz üçüz ve diğer çoğul aile sağlığı konularında bilgi vermek yoluyla topluma yardımcı olmak için kurulmuştur.

Bilgiler tedavi amaçlı olarak kullanılamaz ve kullanımından kaynaklanan sonuçlardan site ve yazı sahipleri sorumlu tutulamaz.

Tüm tıbbi konularda en iyi öneriyi, sizin ve ailenizin gereksinimlerini bilen doktorunuz verebilir.

Site içersindeki forum ve sohbet odalarındaki yazışmalar kesinlikle cinsel, dini ve siyasi içerikli olamaz.

Herkesin kişilik haklarına ve inançlarına saygılı olunması gerekmektedir.

Cinsel, Dini, Siyasi içerikli ve/veya diğer üyelere yönelik çirkin sözler taşıyan yazılar tespit edildiğinde derhal silinecektir.

Sitenin hiç bölümünde herhangi bir din veya dini görüş aleyhine veya lehine yazı yazılamaz.

Sitenin hiç bölümünde herhangi bir din veya dini görüş aleyhine veya lehine alıntılar yapılamaz.

Sitenin hiç bölümünde herhangi bir din veya dini görüş aleyhine veya lehine görüş bildirilemez.

Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden mesajlar yazılamaz.

Her tür ve şekilde; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, müstehcen, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı mesaj yazılamaz. Tasvir edilen olay veya üyelerin mesaj, not, yorum yazı bırakabildiği alanlarda ele alınan cinsel konularda da müstehcen kelimeler yerine sadece açıklayıcı ve mümkün olduğunca tıbbi terimleri kullanmaya dikkat ediniz.

Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunanlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir mesaj yazmayınız.

Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazı veya dosya gönderilemez.

Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren ya da herhangi bir kurum veya kuruluş hakkında karalayıcı veya övücü mesnetli, mesnetsiz hiç bir bilgi, mesaj, lehe veya aleyhe kampanya niteliği taşıyan yazılar yazılamaz.

Üyeler arasında bir kişi veya kurum veya site ve/veya site yöneticileri aleyhine gruplar oluşturulması, kışkırtıcı nitelikte mesajlar yazılması, kavga çıkarmaya yönelik mesajlar yazılamaz.

Site huzurunu bozan davranışlarda bulunulması, İmza, avatar, resim, yazı, mesaj, yorum, not vb gibi benzeri araçlar kullanarak toplu eylem tarzı oluşumlar içinde bulunmak yasaktır.

Site huzurunu bozan davranışlarda bulunulması ve bunlara destek vermek, bunları ilan etmek yasaktır.

Site yönetimi , bu uyarılar sonucunda da yukarıda belirtilen eylemi devam ettirenlerin üyeliğine son verme hakkına sahiptir.

Site Yönetimi tüm bu yazımızda sayılan şartlara ve koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve bunu yapan üyelerin üyeliğine son verme hakkına sahiptir.

Yukarıda belirtilen kurallara uygun olmayan yazışmalar, doğrudan yazan kişinin sorumluluğu olup bunlardan dolayı www.ikizanneleri.net hukuken sorumlu tutulamaz ve her hangi bir suçlamanın tarafı olamaz.

Siteye Siz de Yazı Yazmak İstediğizde ve Size Ait bir Sayfa oluşturduğunuzda Uymanız Gereken Kurallar

Mesajlarınızı yazarken yazım kurallarına uymaya, argo dil kullanmamaya özen gösteriniz.

Takma ad ile üye oluyorsanız, seçtiğiniz ismin ahlaka aykırı olmamasına dikkat ediniz.

Yazı yazabilmenize olanak taşıyan yerlere kopyaladığınız alıntı yazıların altına kaynak, yazar adi beliriniz. kaynağı bilmiyorsanız Kaynak Bilinmiyor yazınız.

Sitemizdeki bir bilgiyi başka bir forum ve ya sitede yayınladığınız takdirde, lütfen www.ikizanneleri.net 'ten alıntı olduğunu belirtip kaynak gösteriniz.

Avatarlarda siteye uygun olmayan resim, grafik kullanmayınız..

Albümlerde resim olarak 50 KB'ken büyük resimler kullanmayınız. En fazla 10 adet resim koyunuz.

Mantar Pano`yu selamlaşmak, haberleşmek veya ikizanneleri google grubuna çağrı amaçlı kullanınız...

ÜYELİK İPTALİ VE UYARI GEREKTİREN DURUMLAR

Site Kurucuları sitenin genel isleyişine aykırı davranıldığı takdirde gerekli müdahaleyi yapar. Bu müdahale uygun olmayan mesajları hatta tüm içeriği - resim - gif -video vb. silmek, üyeleri uyarmak vb gibi olabilir

Site yöneticileri ve editörler yazılan mesajları üslup, tarz ve amaçlarını uygun görmediği takdirde değiştirebilir ve müdahale edebilir.

UYARI TEKRARI HALİNDE ÜYELİK İPTALİ AŞAĞIDAKİ DURUMLARI İÇERİR:

1.Site içinde kişi ve kişi topluluklarına karşı tahrik edici söz yazmak,küfür etmek ve kavga boyutunda tartışmak yasaktır.
2. Kasıtlı olarak yanlış alanlara yazı yazmak, konu açmak, açılmış konu başlıkları ile uyuşmayan yazılar yazmak,
3. Başka forumlardan bilinçli yazı taşımak,
4. Ulusal ya da uluslararası siyaset yapmak, siyasi oylama yazıları yazmak ve üyelere bu konuda rahatsızlık vermek
5. Dini tartışmaları açmak, yapmak, bunlarla ilgili oylama yazıları açmak,
6. Üyelere özel yazı alanlarında hiç bir fikir ve görüş belirtmeden sadece alkış, gülen yüz vs. gibi ikonlar ile yukarı taşımak ve gereksiz yere bol ikon kullanmak
7. Karşılıklı münakaşaya girmek, kişisel tartışma yapmak amaçlı yazışma yapmak.
8. Saygısızlık yapmak, her ne lisanda olursa olsun, hakaret etmek, aşağılayıcı kelimeler veya grafikler kullanmak;(Site Kurucuları ve editörler tahrik sonucu oluşan cezai durumlarda tahrik edilen kişiye ceza verilmesi durumunda olayın gelişme şekline göre cezanın süresi ile ilgili takdir hakkı kullanabilir.)
9.Herhangi bir yazı alanına kasıtlı olarak yalan haberlerle ilgili mesaj yazmak.
10. Provokasyon yapmak;
11. Üyelik iptali yapıldığı halde , başka bir kullanıcı adıyla yazmaya devam etmek
12. Bir başka üyeyi açık ya da dolaylı yoldan tehdit etmek

Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

TELİF HAKLARI

Sitemiz üzerinde, tüm etkileşimli ortamları kullanırken, yazı alanları, yorum bölümleri, forumlar, sohbet odaları, özel mesaj servisler, bize ulaşın bölümü ve üyelerin yazı yazabileceği tüm alanlarda herhangi bir mesaj postalarken, dosya , resim, yazı gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken, www.ikizanneleri.net 'e telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kalıcı, münhasır olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans vermiş olduğunuzu, bu lisans kapsamında www.ikizanneleri.net 'in her tür iletişimi kullanmak, kopyalamak, görsel, yazılı veya medyada bir yayın olarak basmak, yayınlamak vb gibi bütün mülkiyet haklarını kullanma imkanına sahip olacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Gizlilik İlkeleri
Kişisel Bilgileriniz:

Üye olurken girdiginiz kisisel bilgileriniz sadece site yöneticileri tarafindan görülecektir. Girmis oldugunuz bilgileri istediginiz zaman degistirebilirsiniz. (Kullanici Adi'niz hariç)

bilgi@ikizanneleri.net

Aşağıdaki kabul ediyorum butonuna tıklayan, kuralları okumuş yada okumamış tüm üyeler için bu kurallar geçerlidir.


Üyeliğinizi gerçekleştirmek için kuralları kabul etmeniz gerekli.

Kabul Ediyorum   Kabul Etmiyorum

Üyelik
Kullanıcı Adı:
Parola:
Beni Hatırla

.: Parolamı Unuttum..

.: Üye Olmak İstiyorum :.

Yazarlar

Emel

Bir PI var içimde..

fulya aydıner

Bilişimin Yıldızları

Aslı

Lütfen Kemerlerinizi Bağlayınız

Esra, üçüz Annesi

Bir taşınma hikayesi

Dilek

Organik İşler Bunlar

Naz

Anneme söylemeyin çok üzülür…

Sinan Akyüz

Evim evim güzel evim!..

Burcu

Büyüdüm Ben

Esin

İkizanneleri Grubundan gelen mailler

Hande

Kızlarım Büyüyor

Selen-Ceren, İkiz kardeşler

Sonsuz Sevgi

Destekliyoruz
Çocuk İstismarına HAYIR

Çocuk Kitapçısı

Ücretsiz Pedagojik Danışmanlık (Kardeş Site)

SE-CE MATBAA

ÇİDER

www.twinsclup.com

twinsclup.com
www.ikizannelerigrubu.com

İkiz Anneleri Grubu

© Copyright 2008 - İkizAnneleri.net - Her hakkı saklıdır.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Güncel Haberler | Gebelik-Doğum | İkizlerimiz | Eğitim-Okul | Sağlık | İkizlerle Hayat | Annelerin Mutfağı | Deneyimlerimiz | İkiz Babaları | Özel İkizler | Etkinlik | İletişim
Bu sitenin hiç bir kurum veya kuruluş ile bağlantısı yoktur. İkiz annelerine hediye edilmiştir.